Цветение сакуры в Ужгороде 2016

Ужгород

Цветение сакуры – удивительное зрелище. Это событие обычно ассоциируется с Японией. Но украинцам очень повезло, нам не обязательно лететь в Японию. Свое чудо цветение сакуры можно увидеть в Ужгороде. Весенний Ужгород в цвету сакуры – настоящий райский сад! Цветение начинается в 20-х числах апреля и продлится примерно 2 недели. 

Почти одновременно с сакурами в Ужгороде зацветают белые, розовые и фиолетовые магнолии, распускаются цветы японской айвы.

К цветению сакуры приурочен музыкально-творческий фестиваль «Сакура Фест», во время которого проходит масса мероприятий: высадка сакур, флеш-мобы, различные конкурсы, запуск небесных фонариков, а еще первому, кто увидит цветок сакуры присваивается титул «Человек года».

 

Туры в Ужгород:

Тур на 2 дня 690 грн/чел

 

Програма туру

День 1

- Зустріч групи на привокзальній площі в Ужгороді

- Оглядова екскурсія по місту та в Ужгородський замок

Ужгород - місто затишне, його хочеться вивчати. І місту є, що розповісти, є чим здивувати: його історія, його замок, аромат його кав'ярень, лиск його бруківки - все це заворожує і не хоче відпускати. А цвітіння сакури ніби переносить абсолютно в інший вимір - легкий, романтичний...

Ужгородський замок - історичне серце міста, шедевр романського архітектурного стилю, унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях.

- Поселення в готель, обід

- БОНУС!  Ексклюзивна екскурсія в ботанічний сад Ужгородського університету

 Ботанічний сад  є пам'яткою національного садово-паркового мистецтва, саме у цей час ви зможете полюбуватися унікальною колекцією магнолій у період цвітіння.

- Ексклюзивна екскурсія до Невицького замку у супроводі Олександра Дзембаса - керівника археологічної експедиції, автора книги про замок.

- Приїзд в Ужгород. 

- Вечеря, вільний час

День 2

- Сніданок, виселення з готелю

- Екскурсія до Середнянського замку тамплієрів

- Екскурсія на винзавод у Середньому (відвідування середньовічних підвалів, дегустація вин)

- Переїзд в Мукачево, екскурсія по місту. Мукачево - місто з тисячолітньою історією, цікавою архітектурою. Під час екскурсії ви також відвідаєте замок Паланок, історія якого пов'язана з історією майже всіх країн центральної Європи.

- Екскурсія в музей дерев'яних церков Закарпаття (факультативно)

- Виїзд з Мукачева поїздом після 18 год

 

До вартості включено:

Транспортний супровід по маршруту комфортабельним автобусом

Проживання в готелі обраної категорії

1 сніданок

супровід гіда

Екскурсійний супровід

Медичне страхування

 

До вартості не включено:

Квитки на потяг 

Вхідні квитки у музеї та замки – орієнтовно 30 грн.

Обід

Вечеря

Екскурсія та дегустація вин на Середнянському винзаводі - 45 грн. з особи